Dnes je streda, 23.október 2019, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nechajte sa rozmaznávať

júl 16, 2017 - 21:35
Bez filtrov a bez make-upu: „Viac efekt než skutočnosť“ – to je motto, ktoré patrí minulosti. Túžime totiž po niečom, čo je skutočné a nefalšované – po prirodzenosti a autenticite. Po naozajstných priateľoch a trvalom šťastiu. Veď menej je často viac!

Nové vône s.Oliver SO PURE vznikli, aby vám pomáhali podčiarknuť vašu osobnosť. Plne v znamení škandinávskeho postoja "hygge", nakoľko schopnosť uvedomovať si to, čo je v živote skutočne dôležité a čo nám prináša pocit istoty a pospolitosti, prispieva k šťastnému osobnému životu.

s.Oliver SO PURE Women je vôňou, ktorá sa jemne snúbi s vašou pokožkou. Skvele sa cítiť a pritom nádherne voňať – tomu napomáhajú hlavové, svieže tóny citrusov doplňované zeleným brečtanom a ovocnou sviežosťou jablka. K tomu sa pridávajú kvetinové akcenty, zasadené do jemného kašmírového dreva. Jemný základ s teplým ambroxom a drevitými tónmi završuje zamatovo hebkú vôňu.

Hlava: Brečtan / citrus kalamondín / jablko
Srdce: Frézia / jazmín / kašmírové drevo
Základ: Ambrox / pižmo / santalové drevo

Škandinávsky dizajn je známy svojou striedmosťou a funkcionalitou. Trend, s ktorým sa môžete u značky s.Oliver stretnúť ako v oblasti módy, tak aj u kolekcií mnohých lifestylových produktov. V súlade s touto zdržanlivo striedmou estetikou sú flakóny vôní s.Oliver SO PURE prevedené v minimalistickom štýle a akcentujúc súčasné farebné trendy.

- - Inzercia - -