Dnes je sobota, 21.apríl 2018, meniny má: Ervín
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Kinolahôdky v roku 2017: 7 filmov, ktoré musíte vidieť!

január 05, 2017 - 12:10
Mnohí filmoví kritici považujú rok 2017 za výborný z hľadiska kinematografie. Prinášame vám osem tipov na snímky, ktoré v roku 2017 musíte vidieť.

Wonder Woman 

Herecké obsadenie: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright 

Plot: Amazonská princezná a bojovníčka Diana opustila tropický ostrov - Themyscira, aby začala žiť v našich mestách. Vyučená v štýle gréckych bojovníkov a vybavená neuveriteľnými darmi od bohyne,  ju predurčujú na veľvyslankyňu rajského ostrova.

WONDER WOMAN - Official Trailer [HD]

Autor: 
Youtube

Silence

Herecké obsadenie: Andrew Garfield, Liam Neeson, Adam Driver

Plot: Silence je príbeh dvoch mladých mníchov, ktorí sa v 17. storočí vydajú hľadať svojho zmiznutého učiteľa v tajomnom a exotickom Japonsku, kde je ich viera postavená mimo zákon a ich prítomnosť zakázaná. Nasleduje oslňujúca a napínavá skúška ich vytrvalosti, viery a schopnosti prežiť.

Silence Official Trailer (2016) - Paramount Pictures

Autor: 
Youtube

Logan

Herecké obsadenie: Hugh Jackman, Patrick Stewart 

Plot: Po porážke X-Menov sa Wolverine (Hugh Jackman) a Profesor X (Patrick Stewart) ukrývajú pred Nathanielom Essexe a jeho spoločnosťou, ktorá sa snaží zabiť mutantov a vytvoriť z nich zbrane. Wolverine ale začína strácať svoju schopnosť regenerácie a Profesor X začína prejavovať známky Alzheimera. Jedného dňa ho však nájde mladé dievča Laura Kinney (Dafne Keen), ktorá utiekla zo zajatia, kde sa z nej snažili vytvoriť super vojaka. Wolverine sa jej ujme, pretože ako Profesor X povedal, majú k sebe oveľa bližšie, než si myslí.

Logan | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

Autor: 
Youtube

Strážcovia galaxie 2

Herecké obsadenie: Chriss Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel 

Plot: V rytme nových Najlepších hitov # 2 pokračujú vo filme od štúdia Marvel Strážcovia Galaxie Vol. 2 dobrodružstvo partie superhrdinov, ktorí sa vydávajú až na samé hranice kozmu. Strážcovia sa musia naučiť držať pohromade a odhaliť tajomstvo rodičov Petra Quilla. Starí nepriatelia sa stávajú spojencami a na pomoc našim superhrdinom prichádzajú aj ďalšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Teaser Trailer

Autor: 
Youtube

Spider-Man: Návrat domov

Herecké obsadenie: Tom Holland, Robert Downey Jr., Michael Keaton 

Plot: Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), ktorý veľkolepým spôsobom debutoval vo filme Captain America: Občianska vojna, sa v snímke Spider-Man: Homecoming začína viac zbližovať so svojou novo získanou identitou pavúčieho superhrdinu. Peter, nadšený zo svojich zážitkov s Avengers, sa vracia domov, kde žije so svojou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohľadom svojho nového učiteľa Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter sa snaží vrátiť k svojmu bežnému životu - čo mu komplikuje túžba dokázať, že by Spider-Man mohol konať oveľa väčšie skutky, než ktorých sa zatiaľ odvážil - ale keď sa objavuje nový zloduch Vulture (Michael Keaton), ocitá sa v ohrození všetko, čo je pre Petera skutočne dôležité.

Spider-Man: Homecoming Trailer #1 (2017) | Movieclips Trailers

Autor: 
Youtube

Valerian a mesto tisícich planét 

Herecké obsadenie: Dane DeHaan, Cara Delevigne, Clive Owen 

Plot: Valerián (Dane DeHaan) a Laurelin (Cara Delevigne) sú špeciálne vládne agenti pre správu ľudských územia a ich úlohou je udržiavať poriadok v celom vesmíre. Valerián má so svojou kolegyňou viac, než len profesionálne zámery, neustále ju bombarduje milostnými návrhmi. Ale povesť, ktorá jeho vzťah k ženám sprevádza a konzervatívne postoje Laurelin vedú k tomu, že ho neustále odmieta. Na rozkaz veliteľa (Clive Owen) sa Valerián a Laurelin vydávajú na spoločnú misiu do ohromného medzigalaktického mesta Alfa. Alfa je neustále rastúca metropola, ktorú obývajú tisíce tvorov zo všetkých kútov galaxie. Žije tu 17 miliónov obyvateľov, ktorí spojili svoje zručnosti, technológie a zdroje pre spoločné dobro. Ako to už ale býva, nie každý má v Alfe rovnaké bohumilé ciele. 

Valerian and the City of a Thousand Planets Official Trailer #1 (2017) Cara Delevingne Movie HD

Autor: 
Youtube

Blade runner 2049

Herecké obsadenie: Harrison Ford, Ryan Gosling

Plot: Tridsať rokov po udalostiach prvého filmu odhaľuje nový Blade Runner a dôstojník losangeleskej polície K (Ryan Gosling) dlho ukryté tajomstvo, ktoré je natoľko zásadné, že by mohlo úplne rozvrátiť posledné zvyšky ľudskej spoločnosti. Toto odhalenie ho núti začať pátranie po Rickovi Deckard (Harrison Ford), bývalom Blade Runnerovi losangeleskej polície, ktorý je už 30 rokov nezvestný.

BLADE RUNNER 2049 Official Teaser Trailer (2017) Ryan Gosling, Harrison Ford Sci-Fi Movie HD

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -