Dnes je streda, 20.jún 2018, meniny má: Valéria
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna polícia: Jessica Biel s novým účesom, anjelik z Victoria´s Secret v čarovných šatách...

december 22, 2016 - 13:28
Róby z červeného koberca nás vždy inšpirujú. Ktoré z večerných šiat vás uchvátili najviac a ktoré sa vám naopak nepáčia?

Amy Adams

Herečka Amy Adams snáď nikdy nevyzerala lepšie. V jednoduchých bielych šatách vynikla jej prirodzene krásna tvár červená hriva. Táto farba je pre ryšavky ako stvorená. 

amy_adams.jpeg

Foto: 
SITA

Jessisa Biel

Herečka Jessica Biel bola kedysi vyhlásená za ženu s najkrajším pozadím. Nevieme, ako jej pozadie vyzerá teraz, ale nové vlasy tieto krásne šaty jej naozaj pristanú. Takýto vzor siluetu predĺži, takže nižšie ženy by sa mohli inšpirovať. 

Leslie Mann

Sympatická herečka Leslie Mann zažiarila na červenom koberci v takejto pestrej a letnej farbe, aj napriek tomu, že leto nie je. Občas je dobré siahnuť po takýchto odtieňoch a pripomenúť si tak leto a slniečko. 

leslie_mann.jpeg

Foto: 
SITA

Lily Collins

Herečka Lily Collins je povestná svojím vkusom a nikdy nesklame. Táto priehladná róba patrí naozaj k tým zaujímavým a Lily nezabudla ani na výrazný make-up, ktorý z nej robí ľadovú kráľovnú.

lily_collins.jpeg

Foto: 
SITA

Laura Osnes

Herečka Laura Osnes zvolila rafinovaný overal a urobila tak správny krok. Krásne zoštíhlil už tak dokonalú postavu a doplnkami vytvorila veľmi elegantný look. 

Romee Strijd

Anjelik značky Victoria´s Secret Romee Strijd si zvolila zaujímavé čierne šaty, ktoré odhalili jej krásne nohy. Aj napriek tomu, že všetko ostatné zostalo zahalené, modelka vyzerá čarovne. 

romee_strijd.jpeg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -