Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Muži ukázali erotické správy od žien: Vybrali sme TOP 5, ktoré by dostali každého pána...

december 20, 2016 - 13:23
Muži sa medzi sebou rozprávajú o sexe oveľa menej, než ženy, no práve preto sme chceli vedieť, čo je podľa nich naozaj erotické. Tieto správy ich dostali do kolien.

Juraj (33) So svojou priateľkou začal randiť pred tromi rokmi a správu, ktorú dostal, má uloženú doteraz. "V posteli, v ktorej sme naposledy mali najlepší sex môjho života práve ležím takmer nahá. Teda, mám na sebe len tvoje zabudnuté boxerky a rozmýšľam, čo s načatým večerom..." Na tú to správu som reagoval okamžite. Naštartovalo ma to a aj keď som mal nejaké povinnosti, utekal som za ňou. Dnes sme spolu už tri roky, a ona ma z času na čas stále niečím prekvapí.   

Tomáš (37) Som typ chlapa, ktorý vždy povie, čo má na jazyku a nemám rád siahodlhé vypisovanie, ktoré nevedie nikam. Preto ani zoznamky neboli mojou obľúbenou činnosťou, no v rámci nudy som sa raz na jednu prihlásil. Písal som si s niekoľkými ženami, no potvrdilo sa mi pravidlo, že ženy rozprávajú veľa a konajú málo, teda česť výnimkám. A takáto výnimka prišla práve vo chvíli, keď som sa chcel odhlásiť. Napísala mi Lenka, ktorá bola veľmi milá a vtipná. Písali sme si asi týždeň, bez toho, aby som vedel, ako vyzerá. Po týždni mi poslala fotografiu aj s textom: "Nerobím to často, teda vlastne ešte nikomu som takéto niečo neposlala, ale ty podľa mňa stojíš za to. Ak by som mala teraz teleport, preniesla by som sa za tebou a to, čo vidíš na fotografii, by patrilo iba tebe." Fotografiu vám neukážem, pretože Lenke by sa to asi nepáčilo, ale odhalila na nej svoje pozadie tak, ako ju Boh stvoril. Bolo to neskutočne sexi.

Ivan (30) Keď som sa lúčil so slobodou, išli sme s kamarátmi do mesta. Žiadna veľká žúrka sa nekonala, nechcel som ísť ani na striptíz, pretože sa mi to nezdá vhodné. Asi o pol noci už sme mali celkom vypité a mne prišla správa od mojej budúcej manželky. "Zlato, viem že sa lúčiš so svojim životom slobodného muža, ale chcem, aby si vedel, že ťa doma čaká nahá žena, ktorá má na sebe len podväzkový pás. Skúšam si ho pred svadbou a rozmýšľam, že by sme mali dať generálku svadobnej noci." Na párty som sa už nezdržal dlho, utekal som domov za svojou už manželkou. 

Janko (29) Moja priateľka má naozaj zdravý sexuálny apetít a z času na čas, mi to vyjadrí aj cez telefón. Najmä keď vie, že mám ťažký deň v práci, tak sa ma pokúša trošku rozveseliť a vždy sa jej to podarí. Najerotickejšiu správu som si uložil, a prečítam si ju vždy, keď potrebujem prísť na iné myšlienky. "Tie sexi čierne podväzky som si práve dala na nohy a obúvam sa do lodičiek. Mám na sebe len kabát a prídem o 30 minút do tvojej kancelárie. Spravíš si hodinovú prestávku a my sa odvezieme na tiché a nerušené miesto. Teším sa na teba." Z hodinovej prestávky už som sa do práce v ten deň nevrátil a stálo to za to. 

Alexander (27) Mám rád, keď cítim, že je moja partnerka spokojná, aj čo sa týka sexuálneho života. Naposledy mi to moja Veronika vyjadrila stručnou, vtipnou a sexi správou. "Láska po včerajšej noci ledva chodím a susedia nám nechali odkaz za dverami. ´Prosíme o rešpektovanie nočného kľudu, alebo si nabudúce zaviažte ústa. Ďakujeme, vaši susedia´, tak čo, kúpiš dnes lepiacu pásku?

- - Inzercia - -