Dnes je štvrtok, 04.jún 2020, meniny má: Lenka
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bielkovina mladosti. Ako vám môže pomôcť práve v zime?

november 28, 2016 - 16:02
Nie nadarmo sa o ňom hovorí ako o zázračnej bielkovine mladosti. Dokáže vyhladiť vrásky, zmierniť prejavy celulitídy, či výrazne zlepšiť kvalitu a rast vašich vlasov i nechtov. Reč je o kolagéne, najdôležitejšej stavebnej bielkovine v našom tele.

O tom, že nám vekom ubúda (a je potrebné ho doplniť), ste už možno počuli. Ale vedeli ste aj to, že pokiaľ ho telu dodáte v tej správnej forme, môže byť užitočným pomocníkom v službách vašej krásy práve teraz, v zimnom období? 

Nastávajúce chladné mesiace budú bezpochyby záťažou nielen pre našu psychiku, ale aj pre našu pleť a vlasy. Práve tie v zime trpia najviac. Veru tak, nielen studený vietor a mráz, ale aj striedanie teplôt im môžu ubrať na kráse, či ich dokonca poškodiť. Ako im teda pomôcť, aby dokázali prežiť aj nástrahy chladnejšieho počasia?               

Doplňte si v zime kolagén

Nielen správna kozmetika, ale najmä vnútorná výživa je v zime alfou a omegou pre vašu krásu. Pomôcť vám môže, ak si pravidelným užívaním doplníte práve kolagén, ktorý v tele funguje ako hotový elixír krásy. Kým si ho naše telo dokáže vyprodukovať samé, udržuje pleť i vlasy hydratované a pružné. Práve vďaka kolagénu si mladá pleť uchováva všetky tie úžasné vlastnosti, kvôli ktorým si po tridsiatke kupujeme jeden drahý krém za druhým. Od 25. roka života však začína v tele ubúdať a okolo 40-ky sa už netvorí skoro vôbec. Naše telo starne. Dobrá správa je, že kolagén sa dá doplniť, čo môže byť užitočné práve v zimných mesiacoch. Pravidelným užívaním kolagénu sa totiž už v krátkom čase výrazne zlepší nielen stav vašej pokožky, ale aj vlasov a nechtov, takže nástrahám zimy odolajú bez problémov.

inca.jpg

Foto: 
red

Ako vám v zime pomôže kolagén? Pozrite si naše tipy.

Problém č. 1 – Dehydrovaná pleť

V zime naša pleť doslova trpí – je dehydrovaná a oslabená. Objaviť sa môžu aj ekzémy či podráždenie. Pokožka totiž nemá dostatok živín, horšie sa regeneruje a vyzerá nezdravo. Súvisí to s tým, že prijímame menej tekutín a tiež s prudkým striedaním teplôt. Aby vaša pleť bola krásna aj v zime, potrebuje mať dostatok kolagénu. Práve kolagén, ktorý tvorí až 70 % bielkovín kože je zodpovedný za jej vypnutie a mieru hydratácie.

Problém č. 2 – Suché a lámavé vlasy

Vlasy potrebujú výživu najmä v zime. Suchý vzduch, striedanie teplôt a čiapky, to všetko ich oberá o prirodzenú krásu. Dodajte im pravidelným užívaním kolagén, a nemusíte sa diviť, ak budú už onedlho pružnejšie, pevnejšie a lesklejšie.

Problém č. 3 – Štiepiace sa nechty

Počas zimy netrpí len naša pokožka či vlasy, ale aj nechty. Neustále zmeny teploty, rukavice a nedostatočná výživa s nimi dokážu narobiť veľké škody. V zime sa doplnením kolagénu postaráte aj o pružné a pevné nechty, ktoré odolajú aj nástrahám počasia.

Napite sa do krásy! Vyberte si ten správny kolagén.

Kolagén vždy si nájde to správne miesto, kde má v tele pomôcť. Dôležité je ale, aby ste ho užívali v správnej forme. Nie je totiž kolagén ako kolagén. Aby sa kolagén v tele dobre vstrebal, musí byť bio-aktívny. A taký sa zatiaľ vyrába iba v prášku, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vypije.

Takým je aj nový Inca Collagen, unikátny 100% čistý morský kolagén bez  prísad. Je nielen vysoko koncentrovaný (obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke), ale aj bio-aktívny. Má teda rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorý vaše telo produkuje samo. Pri jeho pravidelnom užívaní sa výsledky v podobe krásnej pleti, vlasov a nechtov dostavia skôr, ako by ste čakali!

NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu máte zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001

- - Inzercia - -