Dnes je štvrtok, 24.január 2019, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Pamätať si dôležité životné okamihy je na nezaplatenie

november 23, 2016 - 12:28
Poznáme to všetci. Čo som to dnes chcel urobiť? O kom mi to dnes žena hovorila? Čo som chcel ešte v obchode kúpiť? Podobné otázky si možno kladiete aj vy. Zapamätať si významné životné udalosti, ale aj maličkosti môže byť pre človeka častokrát veľmi dôležité.

Pamäť je možné precvičovať si pravidelne akoukoľvek duševnou alebo telesnou aktivitou. Okrem hrania hier, lúštenia krížoviek a čítania kníh netreba zabúdať aj na komunikáciu s ľuďmi. Poruchy pamäti sa prejavujú najčastejšie zabúdaním slov a horším vybavovaním správne výrazu.                       

Pri problémoch s pamäťou skúste ACUTIL! Výživový doplnok  ACUTIL, ktorý svojou unikátnou kombináciou látok prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu, psychiky a nervového systému. Špeciálne zloženie ako nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, Ginkgo biloba extrakt, fosfatidylserín, kyselinu listovú a vitamíny E a B 12 v kombinácií s pamäťovými aktivitami prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu, a tým napomáha k udržiavaniu dobrej pamäťi  a psychickej energie.

Výživový doplnok ACUTIL je vhodný pre všetky vekové kategórie, pre ľudí , ktorí bývajú často vystavení stresovým situáciám. ACUTIL sa nesmie užívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku a získate ho bez predpisu vo svojej lekárni. 

Hráme o balíček výživového doplnku ACUTIL 

Súťažná otázka znie: Akým spôsobom sa dá ešte cvičiť pamäť? Odpovede píšte do formuláru. Výhercu žrebujeme 28. novembra. 

- - Inzercia - -