Dnes je štvrtok, 23.január 2020, meniny má: Miloš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Slovenka Zdravie rodiny: Popoludnie o zdraví

apríl 01, 2016 - 00:16
Každý, kto sa chcel dozvedieť niečo nové o svojom zdraví, zoznámiť sa so špičkovými odborníkmi, porozprávať sa s nimi o motivácii, cvičení i zdravých receptoch, bol popoludní 31. marca v nákupnom centre Eurovea na podujatí, ktoré pripravil mesačník Slovenka Zdravie rodiny. Bohatým programom sprevádzal hostí známy moderátor Richard Vrablec, www. zabavac.sk.

Na pódiu pani Ing. Mária Reháková, riaditeľka vydavateľstva STAR production spolu s pani Renatou Kliskou, majiteľkou značky La Rena, na úvod predstavili úžasný charitatívny projekt mesačníka Slovenky Zdravie rodiny - Nadáciu Zlatá rybka, ktorá sa rozhodla plniť priania chorým detičkám na II. Detskej klinike na Kramároch v Bratislave.

Aj o tom ako reprezentuje Slovenku Zdravie rodiny na maratónoch, prišiel porozprávať Branislav Lányi. Poradil, ako možno začať behať, ako si nastaviť správne kondíciu a kde hľadať motiváciu.
Ďalší vzácny hosť MUDr. Alžbeta Béderová, CSc., vedúca Oddelenia epidemiológie výživy v Regionálnom úrade verejného zdravotníctva v Bratislave vysvetlila, prečo je obezita taká zákerná a ako ňou možno bojovať, aby sme žili zdravšie, a teda aj plnohodnotnejšie.
O svojom zdravom životnom štýle, o tom, prečo sa venuje takmer celý svoj život športu, prišiel porozprávať aj Fredy Ayisi.
Pani Mgr. Denisa Nikolová, koučka, ktorá pomáha ľuďom hľadať cestu k sebe samotným priniesla niekoľko praktických tipov, ako žiť v tomto vystresovanom období zdravšie a ako si vyčistiť hlavu.
Moderátora Diana Hágerová názorne predviedla niekoľko cvikov z jogy, ktorej sa intenzívne posledné roky venuje vo svojich kurzoch v centre Prakriti.
V bohatom programe nechýbali ani špeciality z trendovej kuchyne hotela Altes Kloster a chutné i netradičné pomazánky od Anety a Janice. Každý, kto sa pristavil, si mohol dať otestovať kvalitu pleti a porozprávať sa s Barborou Karacsony, odborníčkou zo súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny Dermarevolty, o tom, ako sa o pokožku lepšie starať. V sprievodnom programe si každý mohol ešte otestovať esenciálne oleje z doTerra na vlastnej koži. O olejoch s liečivými účinkami vie úplne všetko, čo potrebujete pani Jela Miklášová. Ako sa starajú o svoju pleť, aby vyzerali stále dobre, prezradili aj moderátorky Fashion TV Dominika Ducová a Jasmína Alagič.

Príjemným prekvapením celého programu Slovenka Zdravie rodiny bol pán Štefan Hrčka, riaditeľov Kúpeľov Brusno, ktorý priniesol a na mieste odovzdal šesť úžasných wellness pobytov. Pán Hrčka a kúpele Brusno sú najväčším sponzorom Slovenky Zdravie rodiny. Veľkorysé poukazy do krásnych kúpeľov si môže vychutnať každý mesiac ktokoľvek si kúpi Slovenku Zdravie rodiny a zapojí sa do súťaže. Ak ste teda nemohli byť v Eurovea a je vám ľúto, že ste nezažili ten adrenalín, kúpte si najnovšie číslo Mesačníka Slovenka Zdravie rodiny a vyhráte aj vy.

Záver tohto krásneho podujatia patril zasa nadácii mesačníka Slovenka Zdravie rodiny Zlatá rybka. Pani Reháková spolu s pani Kliskou odovzdali knižky a hodnotný peňažný dar MUDr. Anne Hlavatej, PhD., MPH, námestníčke riaditeľa Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou II. Detskej kliniky, aby sa chorým detičkám žilo aspoň o trochu ľahšie.

- - Inzercia - -